15. Podsumowanie lutego :)

Hej kochani :) Dzisiaj zapraszam Was na podsumowanie lutego. Luty miał być miesiącem, w którym przeczytam więcej książek niż w styczniu, ponieważ miałam ferie, jednak okazało się, że niestety miałam jeszcze mniej czasu, ponieważ robię prawo jazdy i książek jest tylko 6, a recenzji tutaj pojawiło się 4. 

Są to książki:

- Sukkub ~ Edward Lee
- Pan Tadeusz ~ Adam Mickiewicz - której recenzję postanowiłam Wam zdecydowanie oszczędzić, naprawdę ciężko zrecenzjować epopeję narodową, a czytałam ją dosyć pobieżnie i w sumie nie wiem jak ją ocenić.

- Metro 2035 ~ Dmitry Glukhovsky - Recenzji również nie było, ale mogę Wam powiedzieć, że jest to naprawdę dobre zakończenie historii Stalkera Artema, zdecydowanie utrzymane w klimacie poprzednich części, jednak jak dla mnie było tam zdecydowanie zbyt dużo polityki i trochę męczyłam się z czytaniem.

- Wielki Marsz ~ Stephen King
- Marsjanin ~ Andy Weir
- Druga szansa ~ Katarzyna Berenika Miszczuk

Najlepszą książką tego miesiąca był "Wielki Marsz" Stephena Kinga, który gości dumnie w mojej biblioteczce. Mimo, że był najcieńszą z książek, które przeczytałam w tym miesiącu, oczarował mnie każdą stroną.Najgorszą książką, mimo mojego uwielbienia do autorki, była "Druga Szansa" pani Miszczuk. Nie jest to naprawdę zła książka, jednak w tym miesiącu czytałam o wiele lepsze pozycje.


A jak Wasz luty?

Komentarze

 1. Gratuluję wyniku i życzę powodzenia na prawku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Życzę powodzenia w marcu... Też czytałam w tym miesiącu Drugą Szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Druga szansa czeka na mnie już na półce a na Kinga jakoś nie mam ostatnio ochoty :/
  onlybooks-jdb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyniku! Ja przeczytałam tylko 4 książki w lutym.
  Zaczytanego marca!
  Buziaki! :*
  http://cudowneksiazki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

25. „Początek”

24. „Słońce i jej kwiaty”

23. „Niebezpieczne kobiety”