18. Podsumowanie marca.

W marcu udało mi się niestety przeczytać tylko 5 książek, nad czym bardzo ubolewam, także w kwietniu zabieram się ostro za czytanie. Oto książki, które przeczytałam:

1. "House of Cards. Ostatnie rozdanie." - Michael Dobbs


- Doskonałe uwieńczenie trylogii o politycznym świecie pełnym intryg. Myślę, że jest to najlepsza książka jaką udało mi się przeczytać w marcu.
Recenzja tutaj

2,3 - "Starter" i "Ender" - Lissa Price
- recenzja4. "Panika" - Lauren Oliver
R
- Jest to książka, w której rozgrywa się gra - Panika, w której najważniejszy jest strach i pokonywanie własnych słabości, a do wygrania jest duża suma pieniędzy, która każdemu nastolatkowi umożliwiłaby wydostanie się z miasta. Bohaterowie są nudni, ich poczynania kompletnie głupie, a sam pomysł gry całkowicie bez sensu. Dawno nie rozczarowałam się tak bardzo książką i jest to zdecydowanie najgorsza książka tego miesiąca.

5. "Zero" - Marc Elsberg

- Jest to książka, której trochę się obawiałam, ponieważ nie jest to dokładnie mój klimat, jednak udało mi się odnaleźć w tej powieści. Bałam się, że terminologia informatyczna okaże się dla mnie zbyt trudna, jednak wszystko jest całkiem zrozumiale wytłumaczone. Sam wątek fabularny również całkiem przyjemny w odbiorze, jestem naprawdę miło zaskoczona.

Komentarze

 1. Nie liczy się ilość, a jakość! ;)
  Mi co prawda udało się przeczytać 8 i właściwie nie wiem jakim cudem, gdyż czasu mam na to naprawdę mało! Jeśli jesteś ciekawa mojego podsumowania to znajdziesz je na blogu!
  Przy okazji dodam, że całkiem tu przyjemnie więc z chęcią zostanę na dłużej;)
  Pozdrawiam,
  KrainaKsiazkaZwana

  OdpowiedzUsuń
 2. 5 książek to też bardzo dobry wynik:) czekam na kwietniowe recenzje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnej z tych książek nie czytałam, ale wydaje mi się, że "House of cards" mogłaby mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

25. „Początek”

24. „Słońce i jej kwiaty”

23. „Niebezpieczne kobiety”